Drsná proměna nádherné Iriny Shayk: Nenalíčená je k nepoznání .

29. května 2011 v 13:13 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Novinky
Irina Shayk je v soukromí téměř k nepoznání.

Ruská modelka Irina Shayk (25) se vydala na dovolenou se svým snoubencem a fotbalistou Cristianem Ronaldem (26) a s jeho chlapečkem Cristianem. Jednu z nejkrásnějších modelek bychom ale poznali je stěží.
Irina totiž v soukromí nenosí žádný make-up a oděná chodí velmi obyčejně. Není proto divu, že si fotografové nejprve všimli pouze Ronalda. Půvabná Ruska má líčení a oblékání v práci dost, proto si od neustálé péče ráda odpočine.

Během oběda se kráska ke svému vyvolenému nepřetržitě nakláněla a vášnivými polibky mu vyznávala svou lásku. A není se čemu divit. Oba dva mají velmi nabitý program. Společné chvíle si užívají zřídka, ale o to intenzívněji.

Irina a Cristiano se seznámili během kampaně pro oblečení Armani Exchange. Chodit spolu začali v květnu roku 2010. Portugalský fotbalista ruské krásce nabídl sňatek tím nejromantičtějším způsobem. Na svatého Valentýna při pobytu v New Yorku. Přinesl velkou rudou růži, před svou přítelkyni poklekl a vyslovil nabídku k sňatku.
Modelka si už roli nevěsty vyzkoušela. Při příležitosti módního týdnu v Barceloně ji její kamarád a zároveň návrhář poprosil, zda by se mohla stát hlavní hvězdou jeho přehlídky svatebních šatů. Irina ihned souhlasila a roli si náležitě užívala.

Zdroj:Super.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky všem za návštěvnost!Jsem na vás zavislá jste můj klíč k mému blogu pro které ten blog dělám i když někdy mám s blogem chuť seknout!