Lady GaGa: Modlím se jen k ženám .

27. května 2011 v 20:09 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Novinky
Herečka Lady GaGa se modlí zásadně pouze k ženám. I když byla na katolické škole, nikdy v modlitbách nemyslela na Boha či Ježíše. Feministkou a obdivovatelkou ženství prý byla odmalička. Z křesťanských postav se modlila jen k Marii a dalším světicím.
"Když jsem byla mladá a chodila do katolické školy, přísně dívčí školy, říkali nám, abychom se modlili k Bohu a k Ježíšovi, ale já jsem se vždycky modlila k ženám. Řekla bych, že jsem vždy uctívala ženskou sílu ve svém životě a neviděla Boha jako někoho, kdo má pohlaví. Vždycky jsem se modlila buď k Panně Marii či Máří Magdaléně, nebo k otcově sestře Joanne, která zemřela, když jsem byla dítě. Takže jsem se vždy modlila k ženám a to je také důvod, proč se teď snažím být silná v této výjimečné situaci, kdy jsem popovou zpěvačkou. Vždy se modlím k Marii a Joanne," svěřila GaGa magazínu Pupjustice.

GaGa nedávno představila nový song Judas (Jidáš), který je prý inspirován její životní zkušeností i biblickým příběhem o třináctém apoštolovi, který zradil Ježíše.

Zdroj:osobnosti.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 27. května 2011 v 23:42 | Reagovat

To je velmi zajímavé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky všem za návštěvnost!Jsem na vás zavislá jste můj klíč k mému blogu pro které ten blog dělám i když někdy mám s blogem chuť seknout!