Martin Harich:Justin Bieber není mým idolem!

26. května 2011 v 20:53 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Novinky
Přestože se zdálo, že je Martin Harich jasným finalistou soutěže SuperStar, vypadl. V rozhovoru na Evropě 2 prozradil, že svůj odchod nečekal.

"Bylo to hlavně překvapení pro nás s Míšom, protože na tom pódiu jsme se překvapivě vůbec neslyšeli, takže když si řekl že máme jít nahoru, tak jsme si mysleli, že jsme postoupili. A potom to bylo o to zajímavější," přiznal Harich v rozhovoru s Leošem Marešem.

Kromě shrnutí Martinova dosavadního postupu v soutěži se posluchači Evropy 2 dozvěděli i to, jestli je Justin Bieber, ke kterému Leoš Martina přirovnal, jeho idolem: "Můj úplný vzor to není, ale uznávám ho jako zpěváka i jako člověka. Nic proti němu nemám."

Na "srdcovky" od Robbieho Williamse a Mariana Čekovského, které měl připravené do dalšího kola, se velmi těšil, ale nelituje. "Zakončil jsem to ve velkém stylu - We are the Champions, takže můžu být spokojený," dodal se smíchem.

Zdroj:Blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Díky všem za návštěvnost!Jsem na vás zavislá jste můj klíč k mému blogu pro které ten blog dělám i když někdy mám s blogem chuť seknout!