Březen 2012

Katy Perry - The One That Got Away

26. března 2012 v 19:41 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Videa

Nik Kershaw – The Riddle

26. března 2012 v 19:39 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Videa

Snoop Dogg - Doggystyle

26. března 2012 v 19:36 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Videa

Amanda Seyfried

26. března 2012 v 18:24 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Autogramy

Získáno:Odkoupeno od jedné sběratelky autogramů
Věnování:Ne

Blog od které jsem si tento autogram vykoupila:

Nikki Reed

26. března 2012 v 18:23 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Autogramy
Získáno:Odkoupeno od jedné sběratelky autogramů
Věnování:Ne

Blog od které jsem si tento autogram vykoupila:

Šok: Přítelkyně Leonarda DiCapria otevřeně promluvila o jeho hygienických návycích!

25. března 2012 v 16:52 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Novinky

Leonardo DiCaprio je slušně řečeno příliš přírodní člověk. Podle jeho nové přítelkyně modelky Erin Heatherton totiž nepoužívá ani deodorant a je silně cítit potem. Hollywoodský herec prý tvrdí, že to dělá vše s ohledem na životní prostředí. Také se méně sprchuje, aby údajně šetřil vodu.

"Leonardo nechal svou lásku k životnímu prostředí převládnout nad vším ve svém životě a zabíjí to jeho milostný život. Sprchuje se jen párkrát během týdne, aby šetřil vodou, a deodorant je podle něj nepřirozený. Erin ho sice miluje, ale má pocit, že Leonardo miluje přírodu víc než ji," tvrdí kamarádka Heatherton.

DiCaprio ale není jediným hercem, jenž proslul horšími hygienickými návyky a silným tělesným zápachem. Kolegové Roberta Pattinsona si prý při natáčení Twilight ságy často stěžovali na nepříjemný odér, který představitel hlavního hrdiny kolem sebe šířil.

Zdroj:Super.cz

Hvězdičky si jdou po krku.Koběrský s Weingartnerem spolu zazpívají duet, ale nemůžou se ani cítit!

25. března 2012 v 16:44 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Novinky

V Hlasu dochází k dost zvláštním situacím. Dva vybraní účastníci spolu mají odzpívat duet, ale zároveň si konkurují. Pouze jeden z nich má totiž šanci na postup do dalšího kola.

Idylické vztahy nepanovaly ani mezi Davidem Weingartnerem a Jiřím Koběrským. Oba se v různém období zhlédli v pozlátku šoubyznysu, oba padli až na dno a chtějí opět chytit příležitost za pačesy.

David skončil v reality show, která hledala talenty do muzikálu Robin Hood, na druhém místě a doufal, že zaboduje. To se ale nestalo, soutěž mu nepřinesla nic z toho, co očekával.

Jiří Koběrský je vyhaslou hvězdou chlapecké kapely V.I.P., která byla v devadesátých letech silnou konkurencí Luneticům. Je rozvedený, živí se například jako moderátor. Oba vkládají do své účasti v Hlasu veliké naděje.

"Mám lepší barvu a silnější hlas. Kdybych byl v kůži Michala Davida, tak bych si samozřejmě vybral sebe," pochválil se Weingartner. Věří si i Koběrský: "Písnička, kterou nám Michal vybral, je založená na melodii, což je pro mě dobře. Jsem za ni rád." Který ze zpěváků dostane druhou šanci, se rozhodne dnes večer.

Zdroj:Super.cz

Celebrity s egyptským znamením Setha:

25. března 2012 v 13:41 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Egyptský horoskop
Alexandr Ovečkin,Tomáš Berdych,Juan Martín Del Potro,Ljuba Skořepová,Emil Zátopek.

Celebrity s egyptským znamením Osirise:

25. března 2012 v 12:45 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Egyptský horoskop
Ryan Reynolds,Shirley Henderson,Miroslav Žbirka,Jiří Mádl,Václav Neckář,Jamie Campbell Bower,Tobias Sammet,Rudolf Hrušínský nejml.,Patrik Stoklasa,Leonardo DiCaprio.

Celebrity s egyptským znamením Anubise:

25. března 2012 v 11:46 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Egyptský horoskop
Brad Pitt,Maggie Smith,Jakub Vágner,Miroslav Šmajda,Kaley Cuoco,Vanessa Paradis,Taylor Swift.

Celebrity s egyptským znamením Totha:

24. března 2012 v 21:39 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Egyptský horoskop
Jan Kraus,Evanna Lynch,Joe Jonas,Nick Jonas,Patrick Swayze,Ben Affleck,Robert De Niro,Madonna,Julius Satinský,Demi Lovato,Niall Horan.

Celebrity s egyptským znamením Amona - Ra:

24. března 2012 v 21:28 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Egyptský horoskop
Kurt Cobain,Justin Bieber,Kesha Sebert,Kryštof Michal,Christina Ricci,Marek Ztracený,Bonnie Wright,Paris Hilton,Kelly Carlson,James Phelps,Oliver Phelps.


Téma:Život na zemi

24. března 2012 v 19:49 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Různé témata
Myslím si že život je krásný ale krátký.Ale těžký,zlý a krutý.Každý človíček má právo žít a zaslouží si tady být.Ale myslím si že by byl život na zemi lehčí kdyby se neválčilo neumírali by zbytečně lidé kteří ještě mohli žít.Nebyli by náboženství.Nikdo by nevěřil ničemu nebo by celá zeměkoule měla jenom jedno náboženství.Nebyli by státy všichny se měli rádi a nebyli by spory.Kdyby celá zeměkoule by se měla ráda a byli bysme všichny lidé sjednocený beze sporů.Kdybysme pomohli státům kteří nemají co pít a jíst.Pak by všechny státy byli na stejné úrovni a nikdo by neumíral na hladovění a na nedostatek vody.Nebyl by žádný majetek o který by se lidi hádali.Nikdo by neměl víc peněz každý by měl stejně aby nikdo nemohl říct a žárlit že ten druhý má více než peněz než Vy.Aby každý poznal že peníze nejsou všechno a vážili by jsme se sami všech duší co tady jsou na této zeměkouli a navzájem se uctivali a vážili.Každý by byl na stejné vlně nikdo by nebyl podřízení nebo nadřízení.Žádné souboje a rozdíly mezi ženou a mužem kdo je lepší a co kdo může dělat a co ne atd...Žadné rozdíli mezi dospělými a dětmi a mezi rodiči a dětmi.Kdyby nebyli rozdíli mezi třemi rasami a příšlušníky států.Žili bysme všichni smíšeně a tolerovali se navzájem i kdyby někdy bysme měli výměnu názorů.Nebyli by sprostá slova nenadávali bysme si a kdyby nebyli zbraně,nože nezabíjeli bysme se.Tolerovali bysme a normálně se bavili s lidma kteří jsou jinačí,zahádný než ostatní lidé a brali jsme je normálně a neodstrkovali je.Přáli bysme si všichny navzájem štěští,zdraví a peníze.


Taková představa je krásná a žilo by se mnohem lépe a lehčeji ale bohužel to bude tak jak to je a bude to horší a horší!!!

Nějak takhle to trošku cítil i John Lennon a já si myslím že měl obrovskou pravdu a citím to tak stejně jako on.
Písnička imagine a její český překlad:

Jaký názor máš ty?

Jaké vlasy máte?

24. března 2012 v 17:57 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Otázky na Vás
Já mám vlnité a dlouhé už od mala.
A Vy jaké?

Jakou barvu vlasů máte?

24. března 2012 v 17:56 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Otázky na Vás
Já barvu vlasů mám hnědou už od mala.
A Vy?

Červené překrytí co to je?

24. března 2012 v 15:57 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Aura
Červené překrytí není aura pouze překrytí které se pouze přidává k pruhům aur!!!

Červeným překrytím se člověk nemůže narodit přidává se v ranné etapě života.Nositel co má červené překrytí má to jako ochranný štítek a má funkci ochrany.Tyhle lidi mají častou zlobu a vztek.Pak následuje sebezničení.Často mají potřebu pomáhat světu a lidem.Chápou ostatní ty kteří mají podobné problémy jako oni sami,protože to sami zažili už na vlastní kůži.Jako dítě prožili nejméně jednu z následujících situací:1)Citové,fyzické nebo mentální opuštění či odmítnutí,2)Citové,fyzické nebo mentální zneužití,3)Ohrožení života - před narozením, při porodu nebo v raném věku.


Červené překrytí měl i známý zpěvák John Lennon.Který měl obtížné dětství.Otec rodinu opustil velmi brzy po jeho narození,matka malého Johna svěřila na výchovu své sestře.Tragicky matka zemřela při přecházení ulice,když mu bylo sedmnáct let.Tato událost poznamenala jeho na celý život.

Test jestli mám Červené překrytí:

24. března 2012 v 15:31 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Aura
1)Často prožívám silný, mnohdy nezvládnutelný vztek.
2)Můj život mi připadá jako neustálý boj.
3)V podstatě pořád konflikt a frustraci.
4)Jako dítě jsem prožil nejméně jednu z následujících situací:
1)Citové,fyzické nebo mentální opuštění či odmítnutí.
2)Citové,fyzické nebo mentální zneužití.
3)Ohrožení života - před narozením, při porodu nebo v raném věku.

Pokud Vám vyšlo 3 nebo 4 ano asi máte červené překrytí.

Červené překrytí není aura pouze překrytí které se pouze přidává k pruhům aur.

Vem si tužku a papír a piš ANO,NE,NĚKDY!!!

Zdroj:Kniha jménem Barvy života

Panna

23. března 2012 v 20:23 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Horoskopy
Vládnoucí planetou tohoto znamení je Merkur.

Panny jsou:praktičtí,rozvážní,zdrženlivý,všestranní.
Snaží se vždy působit na ostatní dobrým dojmem.Dokáže lidi poučovat.Jsou puntičkáři na pořádek a na pohodlí.Vždy jsou nespokojený.Umí být velmi tolerantní a člověka náležitě ocenit.Mají logické myšlení.Je to človíček na kterého je spolehnutí.Všude musí mít systém a pořádek.Hledá upřímnost.Popírají své zvyky a vlastnosti.Na první pohled se zdají že jsou skromnými lidmi ale opak je pravdou.Neustále mají pochyby méněcennosti.Nejcitlivější místo je u nich nervová soustava a střeva.Není moc upovídaná drží se spíše stranou.

Kozoroh

23. března 2012 v 18:20 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Horoskopy
Vládnoucí planetou tohoto znamení je Saturn.

Kosorozi jsou:zdrženliví,spolehliví,stydliví,ostýchaví,vážní,zodpovědní.
Jsou zvláštní a záhadní mají už takovou povahu.Neradi se podřizují druhým.Mají blízko a mají smysl k parapsychologickým jevům.Bývají náladový,ale i vtipný.Jejich kanadské žertíky co vyvádí dokážou někdy druhého člověka úplně vyvést z míry.Umí být neskutečně vytrvalí.Často mohou působit chladně a bezcitně,protože si své city nechává pro sebe a málokdo ví jaký doopravdy jsou vevnitř a jak jsou citlivý tohle je jeich slabá stránka.Děti s tímto znamením mohou mít problémy zapadnout mezi ostatní děti a pak se uzavírají do sebe.V mládí mohou trpět na nachlazení ale s přibyvajicím věkem jim to zmizne měli by být odolnější.Výjímkou nejsou ani psychické obtíže,kožní alergie a klouby.Mohou také mít literární schopnosti.Jsou největšími realisty.Jejich vstupy jsou pomalé ale trvalé.

Málokdo ví,že Kozoroh předčí tvrdohlavost Berana,vynalézavost Štíra,jemnost Ryby,logickost Panny a náladovost Raka.

Eva Decastelo

23. března 2012 v 16:51 | k-k-a-a-r-r-n-n-e-e-o-o-l-l-l |  Autogramy

Získáno:E-mailem
Věnování:Ano

E-mail na který jsem psala:
Díky všem za návštěvnost!Jsem na vás zavislá jste můj klíč k mému blogu pro které ten blog dělám i když někdy mám s blogem chuť seknout!